महिला डाक्टरको बयान : मेरै साथीले मलाई…..

0
200

महिला डाक्टरले आरोप यो लगाइन कि उनका साथीले पहिले उनलाई कर णी गरे । त्यसपछि भिडियोलाई भाइरल बनाउने ध म्की दिंदै पैसा माग्न थाले। मध्य प्रदेशको भोपालमा एउटी महिला डाक्टरले आफ्नो साथीको बिरुद्द कर णी र ब्ल्याकमेलको मुद्दा दर्ता गर्छिन्। उक्त महिलाले आरोप यो छ कि उनका साथीले पहिले उनलाई कर णी गरे, त्यसपछि भिडियोलाई भाइरल बनाउने ध म्की दिए र पैसा पनि निकाले।

यस विषयमा थप जानकारी दिँदै भोपालको पिपलानी प्रहरी चौकीमा एमबीबीएस डाक्टरले चौकीमा पुगेर आवेदन दिएका थिए। पीडित महिलाको अनुसार उनका साथीले उनलाई पहिलो पटक एमपी नगर र पिपलानी क्षेत्रको होटेलमा कर णी गरे। त्यसपछि भिडियोलाई भाइरल बनाउने ध म्की दिएर उनले झन्डै डेढ लाख रूपैयाँ पनि निकाले। पिडित युवतीका अनुसार पैसा लागेपछि पनि उनीहरुले उक्त युवतीको भिडियो सोशल मिडियामा पोस्ट गरेका थिए र त्यसपछि मैले पुलिस स्टेशनमा आवेदन दिएकी हुँ।

प्रहरीका अनुसार पीडित युवतीको दुई वर्ष अगाडि आरोपी युवकसँग मित्रता थियो। दुवैले उनीहरूको मित्रता पछि लामो समयसम्म कुरा गरिरहे र त्यस पछि २०२० नोभेम्बरमा आरोपीले उनलाई होटेलमा भोजको लागि निम्त्याए र त्यहाँ कर णी गरे। पछि उसले भिडियो बनाएर मलाई ब्ल्याकमेल गर्‍यो र झन्डै डेढ लाख रूपैयाँ लिएको थियो।

युवतीको आ’रोपको आधारमा आरोपीको बैंक खाताको विवरण लिइएको छ। टीआईका अनुसार आरोपी युवक इन्दौरका बासिन्दा हुन्। हाल उनको विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरिएको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here