चारवटा आँखा, दुईवटा मुख र दुईवटा कान भएको अनौठो बाछो जन्मियो , अचम्म मान्दै हेर्नेको भिड

0
105

भारतमा अनौठा किसिमका विषयवस्तु प्रायः दिन्दिनै भाइरल हुने गरेका छन्। ठूलो जनसंख्या रहेको यो देशमा केही न केही घटना भइरहन्छन्। प्रकृति र मानवको अनौठो लीला चलिरहन्छ। त्यस्तै एउटा विषय अहिले भारतीय सञ्चारमाध्यममा भाइरल बनेका छ।

भारतमा एउटा दुर्लभ र अनौठो बाछो जन्मिएको छ। उत्तर प्रदेशमा दुईवटा टाउको जोडिएको बाछो जन्मिएको नवभारत टाइम्सले समाचारमा उल्लेख गरिएको छ। उक्त बाछोको चारवटा आँखा, दुईवटा मुख र दुईवटा कान भएको समाचारमा उल्लेख गरिएको छ।

चन्दौली जिल्लाका एक किसानले पालेको गाईले अनौठो बाछो पाएको हो। किसान अरविन्द यादवको गाईले आइतबार यस्तो अचम्मको बाछो जन्माएको हो। हिन्दु धर्ममा आस्था राख्नेहरूले गाइलाई भगवान मान्छन्। यो अचम्मको बाछो भगवानको चमत्कारको कारण जन्मिएको बताउँदै यतिबेला त्यसलाई हेर्न आउनेको भीड लाग्ने गरेको छ।

तर, भेटेरिनेरीसँग सम्बन्धित चिकित्सकहरूले भ्रुणको विकासमा समस्या आएका कारण त्यस्तो बाछो जन्मिएको बताएका छन्। भ्रुणको विकासमा क्रममा आउने विभिन्न किसिमको उतारचढावकै कारण फरक प्रकृतिका जीवको जन्म हुने चिकित्सकहरूको भनाई छ। जे होस्, अहिले कृषक यादवको घरमा सर्वसाधारणको भीड लागेको छ। कतिपयले भगवानको अवतारका रुपमा पूजा गरेका छन्।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here