बाख्राले जन्मायो बाँदरको अनुहार भएको पाठो,हेर्ने र पू’जा ग’रेको भीड

0
64

भारत – भारतको कानपुरमा एउटा बाख्राले बाँदरको अनुहार भएको बच्चा जन्माएको छ ।

बाँदरको अनुहारको पाठो जन्माएपछि अहिले लाखलाई हेर्न गाउँलेहरूको भीड लागेको छ साथै उनीहरुले भगवानको रुप भन्दै खाको पैसा चढाएर पूजा समेत गरिरहेका छन् । कानपुरको जहाँगिराबादका सीताराम कठेरियाको बाख्राले उक्त पाठो जन्माएको थियो ।बाख्राले अनौठो अनिवार्यको जन्माएको हल्ला गाउँभरी फैलिएपछि हेर्ने हेर्नेको घुइँचो लागेको हो अहिले पनि त्यो पाठ जिउँदै रहेको छ


केही संकेत यस्ता हुन्छन जसले हामीलाई धन प्राप्त हुने बारेमा पहिले नै बताई दिन्छन् ।त्यस्ता संकेतलाई सम्झनु आवश्यकता हुन्छ । केही यस्ता संकेत छन् जसले भविष्यमा कसरी धन प्राप्त हुन्छ भन्ने कुराहरुको बारेमा पहिलेनै संकेत दिने मान्यता रहेको छ ।विहीबारको दिन कुनै कुमारी कन्यालाई पहेँलो बस्त्रमा देख्नु भयो भने पनि शुभ संकेत मान्नुहोस् तपाईलाई धन लाभ हुन सक्छ । यदी तपाईंको दाहिने भागमा या सिधा हातमा लगातार चिलाई रह्यो भने सम्झनुहोस् तपाईंलाई धन प्राप्त हुन सक्छ ।

जो व्यक्ति सपनामा मोती,गगा,हार,मुकुट देख्छ उसको घरमा सधैं लक्ष्मीको बास हुन्छ । जसले सपनामा कुमालेले घैँटो बनाएको देख्छ उसलाई पनि धन प्राप्त हुन सक्छ । जो मानिसले आफुलाई टाउको खुइलिइएको अवस्थामा देख्छ उसलाई पनि धन प्राप्ति हुन सक्छ ।यदी तपाई धन सम्बन्धी कामको लागि बाहिर जान कपडा लगाउँदै गरेको अवस्थामा तपाईंको हातबाट पैसा खस्यो भने तपाईंलाई धन प्राप्ति हुन सक्छ । विहान सुतेर उठेको बेलामा यदी कोही मगन्ते या जोगी तपाईंको ढोकामा आयो भने त्यसलाई खाली हात नफर्काउनुहोस् ।

किनकी तपाईलाई नमागीकनै धन प्राप्ती हुन सक्छ ।सपनामा होस या विपनामा कहिँ जान लागेको समयमा या यदी कसैले न्याउरी मुसाले बाटो काटेको सपना देख्यो भने अथवा सुतेर उठ्दै गरेको बेलामा न्याउरी मुसालाई देख्नु भयो भने गोप्य धन प्राप्त हुने सम्भावना हुन्छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here