बेहुली अन्म्याउने बेलामा बेहुला नै डाको छाडेर रोएपछी कसैगरी पनि फकाउन सकिएन, हेर्नुहोस सबैलाई छक्क पार्ने यो भिडियो

0
111

विगत केही वर्षअघि देखि निकै नै नेपालीहरुबिच सामाजिक संजाल टिकटक निकै नै लोकप्रिय छ । यहांं सबै मानिसहरुले आफ्नो प्रतिभा पस्कने गरेका छ । कति मानिसहरु यहाबाट निकै नै भाइरल बनेका छन । त्यस्तै कयौ म्युजिक भिडियोहरु पनि यहि टिकटकबाट नै भाइरल हुने गरेका छन ।

त्यस्तै अहिले पछिलो समयमामा एउटा बिहेको भिडियो पनि उत्तिकै भाइरल भएको छ । बिवाहमा बेहुला बेहुलीको भिडियो भाइरल यसकारण भएको छ कि । गोडा धुने बेलामा बेहुली रु’न थाल्छिन । बेहुली रुनु त सामान्य नै मानिन्छ किनभने उनले आफ्नो जन्मघर, साथी, घरपरिवार सबैजना लाई छाडेर गएकी हुन्छिन ।

तर यहाँ तलको भिडियोमा त उल्टै बेहुला पो रोइरहेक छन । बेहुली रुन थालेपछि बेहुलीको आँखाको आँसु देख्न नसकेर बेहुला पनि डाको छाडेर रुएको देख्न सकिन्छ । यसवाट के प्रस्ट हुन्छ भने बेहुलाले बेहुलाप्रती देखाएको माया एकदमै प्रगाढ देखिन्छ । यस भिडियोलाई टिकटकमा ४० लाख भन्दा बढी पटक हेरिएको छ । अब हेर्नुस् भिडियो:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here