नेदरल्यान्डकी छोरी नेपाली बुहारिले पनि यसरी गाइन् ‘फुलबुट्टे सारी’(भिडियो हे,र्नुस )

0
23

नेदरल्यान्ड कि चे लि जो नेपाली पुरुष`सग बि वा ह गरेर अहिले नेपालम‌ ब स्दै आए`कि छिन् ।अहिले उनले नेपा`ली प्रस्टसग बो ल्न सि कि`सकेकि छिन् त्यति मात्रै हैन उनले ने पा ली गितहरु पनि एक`दमै स्पष्ट ढङ्ग`बाट गाउन स मे त सक्दि`रहेछिन् उतिकै सु`रिलो स्व र अनि उ ति नै सुनणदरि चेलि ।

यश अन्तर्बा`र्तामा उनले द र्ज नौ नेपाली गि तह रु गाइन ।`फुलबुट्टे सारी ´ अ फ्रि क न बियोन्से`ले गाएको सुनेपछि आफुले पनि गा ए`को भ न्दै एकदमै मी ठो त ब र मा सुनाइन त्यति`मात्रै हैन उनले थुप्रै नेपाली गित`हरु सुनाइन् ।यसरी स्प ष्ट नेपा`ली बोल्ने र नेपा`लि गित गाउने सा य दै उनि प हि लो नै होलिन् ।

नेपालिमा भ`एको स त्का र ले आफु`लाई मो हि त गरेको उनी बताउँछिन् ।नेपालमै पाइन लो क ल खाना सा ग`पात प्रति पनि उनी सक`रात् म क रहदै खा न सिक्दै गरेको उनले जि कि र पनि गरिन् ।आजको य श शृङ्ख`लामा ति नै नेद`रल्यान्डकि बु हा रि`सगको अ न्त र्बा र्ता पे श गर्दछौ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here