म संग सम्बन्ध राख्ने काकीअरुसँग पनि स’ल्केको थाहा भएपछि स’ह्य भएन, अनि सि’ध्याएँ

0
221

ललितपुरको चुनीखेलकी गीता केसीको ला’श भेटिएपछि उनकै भतिजमाथी प्रहरीले शं’का गर्यो । प्रहरीको अनुशन्धान उनकै भतिज निर्मल केसीमाथी सोझिएपछि प्रहरीले नियन्त्रणमा लियो । प’क्राउ परेका निर्मल वि’रुद्ध जिल्ला अदालत ललितपुरमा मु’द्दा दर्ता भएको छ।

जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय ललितपुरले सोमबार गीताकै भतिजा निर्मललाई जन्मकै’दको स’जाय माग गर्दै अदालतमा मु’द्दा दर्ता गरेको हो। उक्त मु’द्दामा मंगलबारबाट अदालतमा बयान र पुर्पक्षको बहस चलिरहेको छ । प’क्राउपछि गरिएको बयानका क्रममा उनले गीतालाई आफूले नै सि’ध्याएको स्वीकार गरिसकेका छन्।

निर्मल र गीताबीच चार वर्षदेखि लगातार शा’रीरि’क स’म्ब’न्ध रहेको पाइएको छ। ‘घ’टना भएकै दिनपनि आफूहरुबीच शा’रीरि’क स’म्ब’न्ध भएको निर्मलले बताएका छन्। उनीहरुबीच विगत चार वर्षदेखि यस्तो स’म्ब’न्ध रहेको समेत खुलेको छ । अनुसन्धानका क्रममा निर्मलले****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

यो पनि पढ्नु होस्

जसले गल्ती गर्यो उसैले ध म्की दिएपछि एक महिलाले आफु माथि परेको समस्या कसैलाई सुनाउन सकिनन् । श्रीमान विदेशमा थिए उनी घरमा एक्लै थिइन् । गाउँकै एक ससुरा उमेरका पुरुषले घरमा आएर क रणी गरेको महिलाको भनाई छ । कसैलाई भनिस् भने तँलाई मा रि दिन्छु भनेर चेतावनी दिएपछि उनले आफु माथि भएको घटना कसैलाई भन्न नसकेको बताएकी छन् ।

झापाको कमल गाउँपालिकामा भएको यो घटनाले गाउँघरमा महिला सुरक्षित छैनन् भन्ने देखाउँछ । उनले प्रहरी प्रशासनले पनि आफुलाई साथ नदिएको बताएकी छन् । गणेश बुढाथोकी भन्ने ब्यक्ति जो समाजमा अगुवा भनेर चिनिन्छन् ।उनी शौचालय जान लागेकी थिइन् त्यही मौकामा उनले आफु तिर ताने र क रणी गरे । त्यती मात्र होइन उनले गल्ती गरिसकेपछि महिलालाई कसैलाई नभन्न चेतावनी दिएका थिए ।

तर पनि उनले आफु माथि भएको घटना सार्वजनिक गरेपछि गाउँमा अन्य महिलाले पनि हामी माथि पनि यी पुरुषले यस्तै गरेका थिए । हामीले बोल्न सकेनौं भनेर भन्ने गरेको बताएकी छन् । आफु ३ छोराछोरीसंग घरमा बस्दै आएकी थिइन् ।

तर पनि उनले आफु माथि भएको घटना सार्वजनिक गरेपछि गाउँमा अन्य महिलाले पनि हामी माथि पनि यी पुरुषले यस्तै गरेका थिए । हामीले बोल्न सकेनौं भनेर भन्ने गरेको बताएकी छन् । आफु ३ छोराछोरीसंग घरमा बस्दै आएकी थिइन् ।

दाजु भनेर सम्बोधन गर्थिन । उनले यस्तो गर्छन होला भन्ने कल्पना पनि गरेकी थिइनन् । राती आफ्नो ढोकाको कुनामा आएर लुकेका रहेछन्, म शौचालय जान जान बाहिर निस्कदा म माथि घटना गराए, महिलाले भनिन् ।

घटना पछि उनले कसैलाई भने जे पनि हुनसक्छ भनेर चेतावनी दिए । भोली पल्ट बिहानै आएर पनि फेरी चेतावनी दिए । मलाई सबैले यो गाउँमा मान्छन्, प्रहरी प्रशासनले पनि म जस्तो मान्छेले यति नराम्रो काम गर्छ भनेर कसैले विश्वास गर्दैन भनेर चेतावनी दिएको बताइन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here