फाँसी ल’गाएको अभिनय गरेर TikTik बनाउँदा अचानक कुर्सी चिप्लिएर, युवतीको ज्यान गयो भिडियो सहित

0
252

भारतको इन्दौरमा १२ वर्षीया किशोरीले अभिनय गर्ने क्रममा ज्यान गु’माएकी छिन् । भनिन्छ कि ती केटी आफ्नो घरको कुर्सीमा उभिएकी थिइन र पासो गलामा लगाएर अभिनय को मज्जा लिईरहेकी थिइन् । यस समयमा उनको सन्तुलन बिग्रेको थियो र अभिनय गरेको सत्य सावित भयो । यसपछि उनको साँच्चै ज्यान गयो । यो घटना इन्दौरको माँ वै’ष्णोदेवी न’गरसँग सम्बन्धित छ ।पुलिसले श’वलाई लिएर पोष्टमार्टमको लागि पठाएको छ र यसबारे अनुसन्धान सुरु गरिएको छ । दुर्घटनाको क्रममा केटीको बुबा घरमा थिए भनेर पुलिसले जनाएको छ ।

जब केटी लामो समय कोठा बाहिर निस्केकी थिइनन्, त्यसपछि परिवारका सदस्यहरू उनको कोठामा गए र घ’टनाको बास्तविकता थाहा पाए । नातेदारहरु डराए, परिवारले छिमेकीहरूलाई बोलाए र केटीलाई तल ल्याइयो ।तर त्यसबेला सम्म उनको सास रोकि सकेको थियो । त्यसपछि सूचना प्रहरीलाई दिइयो । पुलिसले शव पोस्टमार्टमका लागि अस्पताल पठाए ।प्रा’रम्भिक अनुसन्धानमा, पुलिसले यसको कारण पत्ता लगाउन सकेन । घटनास्थलबाट कुनै प्रमाण नभएको खण्डमा सेल्फी नै केटीको मृत्युको कारण भएको जस्तो देखिन्छ ।अनुसन्धान अधिकारी मनमोहन ठाकुरले भने कि बालिकाले सेल्फीका लागि क्या’मेरा अन गरेकी थिइन् । यस समयमा कुर्सी सर्यो, जसको कारणले यस्तो घ’टना भयो । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here