तपाईले आफ्नाे जिवनमा जान्नै पर्ने यी १० भनाईहरु, नत्र जिवनभरी दु;ख पाउनुहुनेछ (भिडियाेमा हेर्नुस्)

0
130

तपाईले आफ्नाे जिवनमा जान्नै पर्ने यी १० भनाईहरु, नत्र जिवनभरी दु;ख पाउनुहुनेछ (भिडियाेमा हेर्नुस्) । याे समाचारकाे भिडियाे तल अन्तिममा राखिएकाे छ तल गएर हेर्नसक्नुहुनेछ ।

वैशाखमा चुनाव हुन्छ, सबै तयार भएर बसौँ : उपप्रधानमन्त्री पोखरेल । उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेलले अगामी वैशाखमा निर्वाचन हुने बताएका छन्। काठमाडौँ महानगरपालिका– ५ मा निर्माण भएको भीमसेनथान मन्दिरको उद्घाटन गर्दै उनले यसका लागि चुनावका लागि तयार हुन आग्रह समेत गरे।

राजनीतिक स्थिरताका लागि मध्यावधि निर्वाचन गर्नुपरेको उनको भनाइ छ। उनले भने, “चुनावमा जनताले सही व्यक्तिलाई पुरस्कृत र गलतलाई दण्डित गर्ने छन्। जनताभन्दा ठूलो न्यायाधीश अरु कोही हुँदैनन् । यसैले ताजा जनादेशका लागि सबै तयार हुनुपर्छ।”

निर्वाचनपछि राजनीतिक स्थिरता कायम हुने तथा विकास र समृद्धिको सपना साकार हुने उपप्रधानमन्त्री पोखरेलको भनाइ छ। वाग्मती प्रदेश सरकार र स्थानीय जनसहभागितामा भीमसेनथान मन्दिरको पुनःनिर्माण गरिएको हो। काठमाडौँ निर्वाचन क्षेत्र नं ५ क का प्रदेश सांसद नारायण सिलवालले मन्दिर पुनःनिर्माणमा पहल गरेका थिए।

सो अवसरमा उनले मन्दिर पुनःनिर्माण गर्न सफल भएकामा खुशी व्यक्त गर्दै हाँडीगाउँवासीको सहयोगकै कारण योजना सफल भएको बताए। स्थानीयको करीब रु १६ लाख सहयोग उपलब्ध भएको उनले जानकारी दिए।

कार्यक्रममा काठमाडौँ महानगरपालिकाका प्रमुख विद्यासुन्दर शाक्यले महानगरभित्रका सबैखाले विकास निर्माणका कामका लागि आफू प्रतिबद्ध रहेको बताए। संस्कृति र सम्पदा बचाउनका लागि महानगरले धेरै काम गरिरहेको उनको भनाइ थियो ।

तपाईले आफ्नाे जिवनमा जान्नै पर्ने यी १० भनाईहरु, नत्र जिवनभरी दु;ख पाउनुहुनेछ (भिडियाेमा हेर्नुस्):-

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here