२ दिन नहुँदै सरकारी वोकिलसंग दिनेशले यस्तो बयान फेरेपछि घटनाले लियो यस्तो मोड

0
9605

बैतडीको दोगडाकेदार गाउँपालिका– ७ चडेपानीकी १७ वर्षीया भागरथी भट्टको घटनामा सं’लग्न रहेका भनिएका अभियुक्त दिनेश भट्टले बयान फेरेका छन् ।हिज सरकारी वकिल कार्यालयमा लिइएको बयानमा दिनेशले कर णी प’छि ज्या न लि एको स्वीकारेका दिनेशका बुुवा दीपकराज भट्टले जानकारी दिनुभयो । बुधबार सार्वजनिक गरिएका दिनेशले यसअघि आफूले ज्या न मात्रै लि एको बताउँदै आएका थिए ।

तर हिज दिनेशका बुबा, प्रहरी अनुसन्धान अधिकृत, सरकारी वकिलसहित रहेको टोलीले संयुक्तरुपमा लिएको बयानमा कर णी पछि ज्या न लि एको स्वीकारेका हुन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

भिडियो तलको समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ यो पनि पढ्नुहोला आमा के हुन्? एक महिला आफ्नो बच्चाकालागि कसरी आफ्नो जिन्दगीसँग सम्झौता गर्छिन्? यस्ता धेरै प्रश्नको जवाफ यो समाचारमा पाइनेछ । आज हामी तपाइँलाई अमेरिकाको लस एन्जलसकी मेलानिया डार्नेलका बारेमा जानकारी दिन गइरहेका छौं ।

जो विहान उठ्दा फ्रेश हुनुको साटो थकित हुन्थिन् । श्रीमतीको अवस्था देखेर उनका श्रीमान पनि चिन्तित हुन्थे । वास्तवमा मेलानिया विहान उठ्दा किन सधैं थाकेकी हुन्थिन्? मेलिानियालाई भने आफ्नो थकानका विषयमा सबै कुरा जानकारी थियो।मेलानियाले भविष्यमा अहिलेको थकान स्मरण गर्न योजना बनाइन् । योजना अनुसार मेलिानियाले आफ्नो कोठाको माथिपट्टि सीसी टिभी क्यामेरा लगाइन् ।

क्यामरामा रेकर्ड भएको भिडियो मेलानियाले तीन महिना पहिला शेयर गरेकी थिइन् । भिडियोमा मेलानिया आफ्ना बच्चा सु ता उ ने क्रममा आफू भने सु त्न पाउँदिन थिइन् ।जसका कारण दिनभर उनी थकित हुन्थिन् । मेलानियाका तीन सन्तान छन् । जसमध्ये एक जना मात्र दश महिनाका छन् । उनको नाम माइलो हो ।

मेलानियालाई धेरै दुख पनि माइलोले नै गर्छन् । माइलो बाहेक मेलानियाको दुई वर्षकी छोरी पनि छन् । जसले कयौं पटक राति आमालाई दुख दिन्छिन् ।तर एक आमाको सुन्दर पक्ष के हो भने आफ्ना बच्चालाई खुशी राख्न आफू रातिको निन्द्रा मात्रै होइन, पूरा जीवन नै दाउमा राख्न तयार हुन्छन् ।मेलानियाले कोठमा सीसी टिभी क्यमरा लगाएर भिडियो बनाउनुको अर्थ आमा राति ओछ्यानमा पल्टिए पनि आरामसँग निदाउन सक्दिनन् भन्ने देखाउनु हो । यो भिडियो अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here