शेर बहादुर देऊवा: चुनाव मा जाने सङ्केत ग’रेका छन् हेर्नुहोस् पु’रा समाचार

0
124

प्रतिनिधिसभा विघटन बिरुद्ध सडकमा उत्रिन हामि संग पैसा छैन हामि चुनावमा जान तयार छौ :सेरबहादुर देऊवा नेपालि कांग्रेसका शभापति सेरबहादुर देऊवाले आफ्नो पार्टि संग पैसा नभएको र आन्दोलनमा जान नसक्ने बताएका छन ।

हिजो गरिएको एक कार्यक्रममा बोल्दै नेपाली कांग्रेसका बरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले आफ्नो पार्टिको शभापति सेरबहादुर देऊवालाई चुनाव चुनाव भनेर नहिँड्नस तपाई यहा बिधिको कानुन को सवाल छ चुनाव त जहिले पनि भईरहने कुरा हो भन्दै देउवाले आफ्नो पार्टिसंग पर्याप्त पैसा नभएको र आन्दोलनमा जान नसक्ने बताए अदालतमा मुद्दामा बहस चलिरहेको छ यस बिषयमा अहिले सडकमा उत्रिन उचित समेत नरहेको र ताजा जनादेशमा जाने विकल्पलाई नकार्न समेत नसकिने ऊनले बताएका छन । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

एउटा कुरा सधै यादमा राख्नुस् कि सफलता र असफलताको पछाडि तपाईको इच्छाशक्तिको भूमिका हुन्छ । चाहनाले मात्र मानिस सफल हुँदैन त्यसका लागि तपाईले मिहेनत गर्नु पर्दछ ।

सफता पाउनका लागि तपाईले केही काम नियमित गर्न आवश्यक छ ।

पढ्ने वानीको विकास

धेरैजसो सफल मानिसले सुत्नुअघि पढ्नका लागि समय छुट्याउछन् । यो जरुरी छैनकी तपाई विषयसँग सम्बन्धित पुस्तक पढ्नुहोस् । तपाइले प्रेरणात्मक कहानी, व्लग्स साहित्या या समाचार भए पनि पढ्ने बानी विकास गर्नुस् ।

सकारात्मक सोच

दिनभरको भागदौडपछि दिमागमा तनाव, थकान र नकारात्मक सोच हुनु सामान्य मानवीय प्रक्रिया हो । यदी तपाईले हरेक विषयलाई सकारात्मक रुपमा लिनुभयो भने तपाईलाई निन्द्रा राम्रोसँग लाग्ने छ भने तनाव कम हुन जानेछ । दिनभर गरेका सकारात्मक काम बारे सोच्नुहोस् तपाईलाई आनन्द आउँछ ।

कामको लिस्ट बनाउनुस्

बेलुका सुत्नुअघि तपाईले भोलिपल्ट गर्ने कामको लिस्ट बनाउनुस् । सवै कामको लिस्ट बनाउन गारो हुन्छ तर पनि कामको लिस्ट बनाउँदा तपाईको जीवन व्यवस्थित हुन जान्छ ।

परिवारलाई समय

तपाईसँग जति पैसा, नाम र व्यस्तत भएपनि परिवारको लागि समय छैन भने त्यसले कुनै अर्थ राख्दैन । सफल व्यक्तिले अफ्नो सफलताको श्रेय परिवारलाई दिन्छ जसले गर्दा उसलाई आत्मसन्तुष्टि मिल्छ भने काममा परिवारका सदस्यहरुको सहयोग हुन्छ ।

मादक पदार्थबाट पर बस्नुस्

सफलताका लागि मादक पदार्थहरु बाट टाढा बस्नुहोस् । यसले परिवारका साथै तपाईको काममा पनि असर गर्छ

ध्यान गर्नुस्

कयौं सफल व्यक्ति काममा जानु पूर्व थोरै अवधिका लागि भए पनि ध्यानमा बस्छन् । यसबाट तपाईका दि

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here