श्वेता भन्छिन्ः ‘पैसा उठाएर गलत प्रयोग गरेको प्रमाणित भए जुत्ताको मालासहित माझी बस्ती परिक्रमा गर्न तयार’

0
73

काठमाडौं– अभिनेत्री श्वेता खड्काले माझी बस्ती निर्माण र श्वेताश्री फाउन्डेसनको नाममा पैसा उठाएर रकम हिनामिना गरेको आफूमाथिको आरोपको खण्डन गरेकी छन् । फेसबुकमा ‘माझीबस्ती : यथार्थ र भ्रम’ शीर्षकको लेखमार्फत अनिेत्री खड्काले रकम हिनामिनाको आरोपको खण्डन गरेकी हुन् ।

‘मैले श्वेताश्री फाउन्डेसनको नाममा पैसा उठाएर विलासी जीवन बिताएको प्रतिकृयाहरु पनि देखेको छु । तर जसले मलाई फाउन्डेसनको नाममा पैसा उठाएर त्यसको गलत प्रयोग गरेको प्रमाणित गर्छ, त्यो प्रमाणित भएकै दिन जुत्ताको मालासहित कालो मोसो दलेर माझी बस्ती परिक्रमा गर्न तयार छु,’ श्वेताले लेखेक छिन् ।

अभिनेत्री खड्काले माझी बस्तीको निर्माणकार्य जसरी भए पनि सम्पन्न गर्ने बताएकी छिन् ।

उनी लेख्छिन्–‘मैले अपिल गरेको आर्थिक सहयोग नजुटे त्यो बस्तीलाई सम्पन्न गर्ने जिम्मेवारी मेरो नै हो । म मेरो जिम्मेवारीबाट विमुख हुने छैन ।’ अहिलेका केहि दिनहरुमा निर्माणाधिन माझी बस्ती र श्वेताश्री फाउण्डेशनलाई जोडेर केहि मिडियामार्फत भ्रामक समाचारहरु सम्प्रेषण भई रहेको पृष्ठभूमिका अभिनेत्री खड्काको यो स्पष्टिकरण आएको हो ।

एजेन्सी – ३३ बर्षिय रा’यन जे’सेन अ’चानक म’स्तिष्कमा र’क्त’स्राव भएपछि मृ’त्यु भयो । अस्पतालका कर्मचारीहरूले एउटा अ’प्रत्याशित इ’शारा देखाए। “अस्पतालले हाम्रो लागि अ’न्तिम पटक यति राम्रो काम गरि’दियो की हामीलाई मेरो भाइको कुकुरलाई ‘बि’दाइ’ दिनको लागि ल्याउन अनुमति दियो ता’कि उनी जान्दछन् कि उनको मा’नव घर कहिल्यै किन आएन।

यदि तपाईं मेरो भाईलाई चि’न्नुहुन्थ्यो भने, उहाँ साँच्चिकै आफु जत्तिकै कुकुरलाई माया गर्थे, ”रा’यनकी बहिनी मि’शेलले आफ्नो फेसबुक पेजमा लेखिन्।

जब भिडियो रा’यन र उसको कुकुर मो’लीको बीचमा टे’न्डर पनी परिवार स’र्कलको लागि ब’नाइएको थियो, तर यसलाई वि’श्वभरबाट प्र’तिक्रिया आउन सुरु भयो। मि’शेल लेख्छिन्, “अरूको प्र’तिक्रियाबाट हामी नि’कै आ’भारी छौ, स’बैका कु’रा सु’न्छौ सबैको प्र’तिक्रियाबाट हामी आ’भारी भएका छौं, यो दु’खद घ’डीमा यो शो’कमा हामीले यति धेरै व्य’क्तिहरू स’हभागी हुन्छन् भन्ने कल्पना पनि गरेका थि’एनौ।”

रा’यनकी बहिनीले अ’न्तिम पटक भाइको अगाडी पु’गेको कुकुर र भाइलाई भ’न्छिन्, चि’न्ता नगर भाइ अब हाम्रो हातमा छ “कुकुरको बारेमा चि’न्ता नगर! हामी उसलाई एउटा परिवारको स’दस्य ज’स्तै गरि रा’ख्दै छौं,

जसरि तिमीले राखेका थियौ !!!तिमि न भए पनि अब यो परिवारको हि’स्सा बनाइ राख्ने छौ। ” बाँ’कि भिडियोमा हेर्नुहोस , भिडियो हेर्न यहा क्लिक गर्नुहोस

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here