आफ्नो बि’रामी मा’लिकको मृ’त्यु हुने थाहा पाएपछि अ’न्तिम पटक अस्पतालमा पुग्यो कुकुर (भिडियो)

0
138

एजेन्सी – ३३ बर्षिय रा’यन जे’सेन अ’चानक म’स्तिष्कमा र’क्त’स्राव भएपछि मृ’त्यु भयो । अस्पतालका कर्मचारीहरूले एउटा अ’प्रत्याशित इ’शारा देखाए। “अस्पतालले हाम्रो लागि अ’न्तिम पटक यति राम्रो काम गरि’दियो की हामीलाई मेरो भाइको कुकुरलाई ‘बि’दाइ’ दिनको लागि ल्याउन अनुमति दियो ता’कि उनी जान्दछन् कि उनको मा’नव घर कहिल्यै किन आएन।

यदि तपाईं मेरो भाईलाई चि’न्नुहुन्थ्यो भने, उहाँ साँच्चिकै आफु जत्तिकै कुकुरलाई माया गर्थे, ”रा’यनकी बहिनी मि’शेलले आफ्नो फेसबुक पेजमा लेखिन्।

जब भिडियो रा’यन र उसको कुकुर मो’लीको बीचमा टे’न्डर पनी परिवार स’र्कलको लागि ब’नाइएको थियो, तर यसलाई वि’श्वभरबाट प्र’तिक्रिया आउन सुरु भयो। मि’शेल लेख्छिन्, “अरूको प्र’तिक्रियाबाट हामी नि’कै आ’भारी छौ, स’बैका कु’रा सु’न्छौ सबैको प्र’तिक्रियाबाट हामी आ’भारी भएका छौं, यो दु’खद घ’डीमा यो शो’कमा हामीले यति धेरै व्य’क्तिहरू स’हभागी हुन्छन् भन्ने कल्पना पनि गरेका थि’एनौ।”

रा’यनकी बहिनीले अ’न्तिम पटक भाइको अगाडी पु’गेको कुकुर र भाइलाई भ’न्छिन्, चि’न्ता नगर भाइ अब हाम्रो हातमा छ “कुकुरको बारेमा चि’न्ता नगर! हामी उसलाई एउटा परिवारको स’दस्य ज’स्तै गरि रा’ख्दै छौं,

जसरि तिमीले राखेका थियौ !!!तिमि न भए पनि अब यो परिवारको हि’स्सा बनाइ राख्ने छौ। ” बाँ’कि भिडियोमा हेर्नुहोस , भिडियो हेर्न यहा क्लिक गर्नुहोस

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here