प्याराग्लाइड गर्दा भयो नराम्रो दुर्घटना।डोरी चुडेर यस्तो सम्म भयो

0
152

मध्यप्रदेशको हनुवन्तिया जल-महोत्सवमा बुधवार साँझ एउटा ठूलो दु”र्घ”टनामा दुई व्यक्तिको मृ”त्यु भयो। यी दुवै घ”टनाहरू प्याराग्लाइडिंगको क्रममा दु”र्घटना हुने दु”र्घ”टना हुने कम्पनीका कर्मचारीहरू हुन् भनिन्छ।कलेक्टरले दुर्घटनामा मजिस्टरील जाँचको आदेश दिएका छन्। यस घ”ट”नाका कारण यहाँ पर्यटकहरुमा त्रास फैलिएको छ र सांसद गोवा भन्ने पर्यटकीयस्थलमा सुरक्षा व्यवस्थाको बारेमा पनि प्रश्न उठेको छ।दु”र्घ”टना बुधवार साँझ भएको थियो जब सनसेट ईन्भेन्ट कम्पनीका दुई कर्मचारीले आकाशमा प्याराग्लाइडिंग चाल चलाएर पर्यटकहरूलाई लुक्न खोजिरहेका थिए।अ”चानक उच्च उचाइमा पछि, ग्लाइडर डोरी भाँ”चे र प्यारासुट खुलेन। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here