घर बेचे, जागिर छोडे अनि स्कूल भ्यानमा सिफ्ट भए यो परिवार, यस्तो अनौठो छ कारण

0
58

एजेन्सी । मानिसका रुची पनि अनेक हुन्छन् । जसले चकित् बनाउँछ । अमेरिकामा बस्ने एक दम्पतीको निर्णयले पनि सबैलाई चकित् बनाएको छ । उनीहरूको चार बेडरूमको घर बेचे, महिनामा लाखौं आम्दानी हुने जागिर छोडे र स्कूल बसमा जिवन चलाउँदै आएका छन् ।

फ्लोरिडा दम्पतीले उनीहरूको घर १४ सय वर्ग फुटमा फैलिएको घर बेचे। यसको साथ, दुबैले आफ्नो जागिर छोडे र त्यसपछि फरक जीवनशैली अपनाउने निर्णय गरे।

३२ वर्षका ज्याक र उनकी पत्नीलाई यात्रा निकै मन पर्छ । २०१६ मा, दुबैको बिहे भयो र उही वर्ष उनीहरूको छोरी पनि जन्मियो। ज्याक र गियाना संसारभर घुम्ने आफ्नो सपना पुरा गर्न चाहन्थे । दिनहुँको एउटै कामले दिक्क लागेको थियो । केही फरक काम गर्ने चाहना राखेका उनीहरुले परम्परागत जीवनशैली छोड्ने निर्णय गरे।

वर्ष २०१८ मा, यस दम्पतीलाई एक अनलाइन समुदायको बारेमा थाहा भयो। यो व्यक्तिहरूको समुदाय हो जसले आफ्नो ९ वजे देखि ५ वजे सम्मको अफिस जीवन छोड्छ र क्याम्प भ्यानमा बस्दछन्।

तिनीहरू समान काम र यात्रा गर्छन्। ज्याक र उनकी श्रीमती पनि सो समुदायमा सामेल भए र उनीहरूको घर कार बेचे। यस पैसाबाट उनले दोस्रो सेकेन्ड मर्सिडीज बेन्ज स्प्रिन्टर भ्यान किने ।

यसको बारेमा कुरा गर्दै, ज्याकले भने कि चार वटा कोठाको घरबाट भ्यानमा बस्नु सुरुमा केही चुनौतीपूर्ण देखिन्थ्यो। तर हामी त्यो चुनौती पार गरेर फ्लोरिडा शहर छोड्यौं।

यो नयाँ ुघरु को साथ, ज्याक आफ्नो परिवारको साथ टेनिस, अर्कानसस, आयोवा, कोलोराडो र युटा जस्ता ठाउँहरूमा यात्रा गरिसकेका छन्। धेरै समयको लागि, उनीहरुले सम्पत्ती बेचेर आएको पैसाले काम चलाए । अहिले उनीहरुले परम्परागत जीवनशैलीबाट टाढा भिन्न जीवनशैली अपनाउन चाहने मानिसको सहयोगमा जिवन चलाएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here